BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Najgorsza jedenastka mundialu

Krystian Bielik
20. grudnia, 2022, 13:05
Krystian Bielik | Fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Zmagania na Mistrzostwach Świata w Katarze już za nami. Po turnieju czas na ocenę poszczególnych nacji i zawodników. „L’Equipe” opublikowało najgorszą jedenastkę mundialu. Znalazło się na niej aż 3 reprezentantów Polski.

Francuski dziennik w składzie najgorszych zawodników turnieju umiesił aż 3 Polaków. Są to Cash, Bielik i Zieliński. Co to Krystiana Bielika można się zgodzić, nie był to jego dobry turniej, lecz dwójka pozostałych zawodników brzmi dość zaskakująco. Matty Cash jako jeden z nielicznych obrońców na mundialu dobrze radził sobie z Kylianem Mbappe.

Piotr Zieliński natomiast w meczu z Francją zdominował środek pola i na pewno przez pryzmat całego turnieju nie zasługiwał na takie wyróżnienie. Oprócz naszych rodaków w tej jedenastce znaleźli się chociażby Gareth Bale i Yannick Carrasco.

Jedenastka najgorszych zawodników na MŚ w Katarze według „L’Equipe” prezentuje się następująco:

Wayne Hennessey (Walia), Matty Cash (Polska), Hossein Kanaani (Iran), Boualem Khoukhi (Katar), Yannick Carrasco (Belgia), Andreas Skov Olsen (Dania), Krystian Bielik (Polska), Piotr Zieliński (Polska), Krepin Diatta (Senegal), Gareth Bale (Walia), Anthony Contreras (Kostaryka)

Więcej informacji ze świata piłki nożnej znajdziesz tutaj

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów