BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Niesamowite przywitane piłkarzy Maroka

Radość piłkarzy Maroka
21. grudnia, 2022, 12:04
Radość piłkarzy Maroka | Fot. Hannah McKay / Reuters

Reprezentacja Maroko zajęła czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata w Katarze. Pomimo braku medalu jest to wielkie osiągnięcie, bowiem jest to pierwsza afrykańska drużyna, która doszła do półfinału mundialu. Zawodnicy zostali niesamowicie przywitani przez kibiców.

Maroko to rewelacja tego mundialu. Wygrała grupę F wyprzedzając Chorwację, Belgię i Kanadę. Po drodze do półfinału pokonali takie potęgi jak Hiszpania i Portugalia. Zatrzymali się dopiero na Francji, a w meczu o 3 miejsce okazali się słabsi od reprezentacji Chorwacji. Podczas turnieju niesamowite wrażenie zrobili szczególnie Bounou i Amrabat, o którego mają zabiegać największe kluby w Europie.

Dojście tak daleko w mundialu jest dla Maroko czymś niesamowitym. Radość jest tak duża, jakby zdobyli złoty medal w Katarze. Podczas turnieju tysiące kibiców ich wspierało w Doha. Na to samo mogli liczyć po powrocie do Maroka, gdzie tysiące ludzi na ulicach cieszyło się z sukcesu reprezentacji.

Najnowsze wiadomości piłkarskie sprawdzisz tutaj

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów