BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Prowokujące zachowanie bramkarza Argentyny

Emiliano Martinez
21. grudnia, 2022, 11:34
Emiliano Martinez | Fot. Getty Images / Stuart Franklin

Emiliano Martinez został bohaterem reprezentacji Argentyny. Jego wkład w zdobycie złotego mundialu był bardzo duży. Jego zachowanie wywołuje jednak wielkie kontrowersje co można było ponownie zobaczyć podczas mistrzowskiej parady.

Emiliano Martinez został wybranym najlepszym bramkarzem mundialu w Katarze. W finale obronił chociażby strzał Kolo Muaniego w 123 minucie spotkania. Następnie w serii rzutów karnych obronił jedenastkę wykonywaną przez Comana.

Jego zachowanie podczas celebrowania mistrzostwa świata było skandaliczne. W szatni zarządził „minutę ciszy” dla Kyliana Mbappe szydząc z gwiazdora PSG. Podczas mistrzowskiej parady w Buenos Aires zabrał ze sobą lalkę z doczepioną twarzą francuskiego napastnika, którą miał wymachiwać i pokazywać w stronę fanów. Zdjęcia z tym zachowaniem dostępne są na Twitterze na profilu „ClutchPoints”.

Więcej informacji ze środowiska piłkarskiego dostępnych jest na naszej stronie

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów