BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Francuzi chcą powtórzenia finału mundialu w Katarze

Szymon Marciniak
23. grudnia, 2022, 12:23
Szymon Marciniak pokazujący żółtą kartkę | Fot. Dylan Martinez / Reuters

Francuzi nadal nie mogą pogodzić się z porażką w finale po rzutach karnych, w których lepsi okazali się Argentyńczycy. Wystosowali specjalną petycję o powtórzenie tego spotkania, którą podpisało prawie 200 tysięcy osób.

Francuzi po finałowym spotkaniu za niekorzystny wynik zaczęli oskarżali polskiego sędziego, Szymona Marciniaka. Francuski dziennik L’Equipe wystawił mu notę 2/10 co pokazuje jak bardzo obwiniali go o tę porażkę.

Według nich druga bramka Leo Messiego nie powinna zostać uznana, a polski arbiter nie podyktował rzutu karnego za rzekomy faul na Marcusie Thuramie. Inne zdanie o występie Marciniaka miał chociażby Pierluigi Collina, który w rozmowie ze Zbigniewem Bońkiem podczas „Prawdy Futbolu” prowadzonej przez Romana Kołtonia, pochwalił naszego rodaka ze świetny występ.

Więcej informacji o mundialu w Katarze przeczytasz tutaj

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów