BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Jose Mourinho na celowniku ćwerćfinalisty mundialu

Jose Mourinho
24. grudnia, 2022, 11:25
Jose Mourinho | Fot. AFP

Jose Mourinho aktualnie jest trenerem Romy, lecz po mundialu w Katarze kilka reprezentacji chciałaby go jako selekcjonera kadry narodowej. Według La Repubblica Brazylia chętnie widziałaby Portugalczyka jako następcę Tite.

Reprezentacja Brazylii podczas Mistrzostw Świata w Katarze dotarła do ćwierćfinału, w którym odpadła z Chorwacją. Po mundialu selekcjoner, Tite podał się do dymisji. Jak informuje „La Repubblica” Jose Mourinho jest jednym z głównych kandydatów na to stanowisko, a sam szkoleniowiec i jego agent mieli już się kontaktować z brazylijską federacją.

Portugalski szkoleniowiec w przeszłości prowadził największe kluby w Europie m.in. Real Madryt, Manchester United czy Chelsea. Od lipca 2021 jest związany umową z Romą, która wygaśnie w czerwcu 2024. Jego przenosiny do Brazylii byłby wielkim hitem w świecie piłki nożnej. Według mediów nowego selekcjonera Canarinhos poznamy do końca stycznia następnego roku.

Aktualne wiadomości ze świata piłki nożnej znajdziesz tutaj

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów