BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Marek Papszun gotowy do objęcia reprezentacji Polski

Marek Papszun
24. grudnia, 2022, 12:07
Marek Papszun | Fot. Waldemar Deska /PAP

Reprezentacja Polski po tym jak Czesław Michniewicz został zwolniony nadal pozostaje bez selekcjonera. Jednym z kandydatów jest Marek Papszun, który podczas wywiadu dla portalu Weszło stwierdził, że jest gotowy do zostania szkoleniowcem kadry narodowej.

PZPN szuka nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Media podają różne zagraniczne nazwiska, również trenerów, którzy prowadzili kadry narodowe na mundialu w Katarze. Największym faworytem z polskich trenerów jest Marek Papszun. Portal ” Weszło” spytał go o plotki łączące z reprezentacją Polski.

Jeżeli chodzi o mnie, to ja się czuję gotowy do takiej roli. Uważam, że nie jest dla mnie za wcześnie. Niektórzy selekcjonerzy naszej reprezentacji nie mieli wielkiego doświadczenia, jeżeli chodzi o jakieś osiągnięcia czy trofea w Polsce, a dobrze radzili sobie z kadrą. Uważam, że już obecnie byłbym gotowy do przejęcia takiej funkcji. Wiem jednak jakie są okoliczności i zdaje sobie sprawę z tego, że obecnie może to być trudne. – powiedział.

Marek Papszun jest trenerem Rakowa Częstochowa od 2016. Jego kontrakt obowiązuje do czerwca 2023 i to może być problemem w sprawie objęcia reprezentacji Polski, o którym wspomina szkoleniowiec. Największe osiągnięcia Papszuna to dwukrotne zdobycie Pucharu Polski i Superpucharu Polski.

Więcej wiadomości z reprezentacji Polski przeczytasz na naszej stronie

Ocena artykułu
-/5
0 głosów

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać