BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Emiliano Martinez z tatuażem po mundialu

Emiliano Martinez
26. grudnia, 2022, 18:41
Emiliano Martinez | Fot. Getty Images / Stuart Franklin

Emiliano Martinez był jednym z bohaterów reprezentacji Argentyny podczas mundialu w Katarze. Bramkarz zdobył złotą rękawicę dla najlepszego zawodnika na swojej pozycji. Zwycięstwo w turnieju upamiętnił zrobieniem tatuażu z wizerunkiem pucharu.

Emiliano Martinez wziął przykład z Angela Di Marii, który wytatuował puchar za zwycięstwo mundialu, bramkarz Albicelestes również sprawił sobie pamiątkę do końca życia. Tatuaż znajduje się na specjalnym miejscu, jest to łydka, którą obronił strzał Kolo Muaniego w 123 minucie spotkania.

Emiliano Martinez w ostatnim czasie jest w ogniu krytyki za swoje zachowanie po zdobyciu mistrzostwa świata. Na paradę w Argentynie zabrał ze sobą lalkę z twarzą Kyliana Mbappe. Jego zachowanie miało nie spodobać się klubowemu trenerowi Martineza, o którym pisaliśmy na naszej stronie

Więcej informacji ze świata piłki nożnej znajdziesz tutaj

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów