BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Anglicy nie zapominają o zmarnowanym rzucie karnym przez Kane’a

Harry Kane
27. grudnia, 2022, 17:45
Harry Kane | Fot. Abbie Parr / AP

Reprezentacja Anglii udział na mundialu w Katarze zakończyła na ćwierćfinałowym meczu z Francją. W tym spotkaniu Harry Kane nie wykorzystał rzutu karnego. Fani Brentford nie zapomnieli o tym i wymyślili przyśpiewkę dla kapitana kadry narodowej.

W Boxing Day zespoły z Premier League wróciły do gry. Brentford u siebie podejmował drużynę Tottenhamu. Kibice gospodarzy zaczęli śpiewać „zawiodłeś swój kraj”, miało być to nawiązaniem do nietrafionego drugiego rzutu karnego przez Harrego Kane’a w meczu z Francją. Anglicy przegrali wtedy 2:1 i odpadli z mundialu.

Przyśpiewki w stronę kapitana Tottenhamu nie zdeprymowały go jednak. Pomimo prowadzenia 2:0 przez gospodarzy, Koguty nie poddały się i doprowadzili do gola kontaktowego za sprawą Kane’a, a następnie wyrównali ustalając wynik na 2:2.

Więcej informacji ze świata piłki nożnej znajdziesz tutaj

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów