BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Możliwy powrót Jana Bednarka

Jan Bednarek
29. grudnia, 2022, 11:05
Jan Bednarek | Fot. PAP

Ten sezon nie należy do najlepszych w wykonaniu Jana Bednarka. Polak nie może przebić się do pierwszego składu drużyny, w której występuje. Angielskie media informują o możliwym powrocie do Southampton

Jan Bednarek w tym sezonie przeszedł z Southampton do Aston Villi. Powodem miała być regularna gra, której brakował mu w drużynie Świętych. Zapewnienia Stevena Gerrarda, że Polak będzie dostawał minuty były inne od rzeczywistości. Po zmianie szkoleniowca na Unaia Emeryego sytuacja się nie zmieniła.

Polski stoper w tym sezonie dla The Villans rozegrał jedynie 90 minut. Brak gry sprawił, że stracił on również podstawowe miejsce w składzie reprezentacji Polski. Jak podaje Mike McGrath z „The Daily Telegraph”, Southampton może skrócić wypożyczenie Bednarka w zimowym okienku transferowym.

Najnowsze informacje z polskiej kadry dostępne są na naszej stronie

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów