BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

PZPN traci sponsora

Cezary Kulesza
29. grudnia, 2022, 11:44
Prezes PZPN - Cezary Kulesza | Fot. Press Focus

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie ostatnie dni niektórych umów sponsorskich reprezentacji Polski. Jak informują Wirtualne Media PZPN ma stracić jednego ze sponsorów, którym jest Ustronianka.

Ustronianka od 2015 sponsorowała reprezentację Polski. Butelki z wodą mineralną było można widzieć podczas konferencji prasowych naszej kadry. Umowa kończy się z końcem tego roku i nie zostanie przedłużona.

To samo źródło informuję, że Jeronimo Martins Polska, która jest właścicielem Biedronki, przedłuży umowę z PZPN. Ta firma oprócz wspierania pierwszej reprezentacji jest również sponsorem drużyn młodzieżowych oraz reprezentację kobiet.

Sponsorem od 2014 jest firma 99rent, która zajmuje się wypożyczalnią samochodów. Może ona jednak nie przedłużyć umowy z PZPN lub zmniejszyć zakres oferowanego sponsoringu.

Najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej przeczytasz tutaj

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów