BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Cezary Kulesza nie jest przekonany do zagranicznego trenera

Cezary Kulesza
30. grudnia, 2022, 9:37
Cezary Kulesza | Fot. PAP

Po rozstaniu z Czesławem Michniewiczem PZPN nadal poszukuje jego następcy. Wśród kandydatów jest dużo szkoleniowców zza granicy. Okazuje się jednak, że Cezary Kulesza nie jest przekonany na taki wybór.

Media codziennie informują o doniesieniach w sprawie wyboru nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Najczęściej wymieniane są nazwiska Herve Renarda, Roberto Martineza czy Vladimira Petkovicia, z którym związek miał się już kontaktować.

Jak podaje TVP SPORT prezes PZPN nie jest fanem opcji zagranicznego trenera.
Według mojej wiedzy prezes Kulesza nie jest przekonany do tego, by w miejsce Czesława Michniewicza zatrudnić szkoleniowca z zagranicy. Wcale się temu nie dziwię, bo wydarzenia sprzed roku mogły wystarczająco zniechęcić do takich ruchów. – informuje anonimowo jeden z członków zarządu PZPN w rozmowie z „tvpsport.pl”

Prezes Cezary Kulesza na razie nie informuje o żadnej konkretnej dacie, w której poda kto został wybrany na nowego selekcjonera reprezentacji Polski.
Teraz był okres świąteczny, niedawno poinformowaliśmy o tym, że nie przedłużymy umowy z Czesławem Michniewiczem. Nie mam szczegółów, które by państwa zadowoliły. Oferty na pewno do związku spływają, ale na wszystko przyjdzie czas. – powiedział Kulesza w rozmowie z „tvpsport.pl”

Najnowsze informacje z kadry narodowej przeczytasz klikając tutaj

Ocena artykułu
-/5
0 głosów

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać