BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Szymon Marciniak może zostać prezesem PZPN

Szymon Marciniak
30. grudnia, 2022, 10:21
Szymon Marciniak | Fot. Voetbal International/East News

Szymon Marciniak aktualnie przeżywa jeden z najlepszych okresów w swojej karierze sędziego. Był on głównym arbitrem finału mundialu w Katarze, w którym spisywał się znakomicie, a pochwały za jego występ płynęły z całego świata. Jak informuje w rozmowie z Radiem Zet wystartuje on w wyborach na prezesa PZPN.

Szymon Marciniak dzisiaj podczas rozmowy z Bogdanem Rymanowski w „Radiu Zet” na pytanie czy będzie kandydował na stanowisko prezesa PZPN odpowiedział „tak”. Może on pójść śladami jak niegdyś Michał Listkiewicz.

Były arbiter również sędziował finał mundialu. Nie był on jednak sędzią głównym, lecz liniowym w tym spotkaniu. Po zakończeniu kariery został prezesem PZPN. Marciniak dzięki swojej ogromnej popularności i uznania na scenie międzynarodowej w ostatnim czasie miałby spore szanse na zdobycie tego stanowiska.

Więcej informacji ze świata piłki nożnej znajdziesz na naszej stronie

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
4/5
1 głos