BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Bilety na Mundial

Bilety na mistrzostwa Świata Rosja 2018, w tym miejscu znajdziecie wszystkie najpotrzebniejsze informację jak zostać szczęśliwym posiadaczem biletów na Mundial. 

W ekscytującym wyścigu, by zabezpieczyć ostatnie miejsca na Mundial 2018 w Rosji, które zakończyły się w ciągu ostatnich dni, sprzedaż biletów na największą na świecie imprezę sportową wznowiono 16 listopada 2017 r. O 12:00 czasu moskiewskiego (10:00 czasu środkowoeuropejskiego) ) na FIFA.com/ticketach na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy".

W sumie 622,117 biletów zostało pomyślnie przydzielonych (z zastrzeżeniem płatności) po zamknięciu pierwszego okna pierwszej fazy sprzedaży 12 października 2017 r. Początkowo zażądano około 3 426 204 biletów, przy czym wiele produktów biletowych i meczów było mocno przesadzone, co wymagało przydzielenia biletów poprzez losowy proces losowania, przeprowadzany w obecności publicznego notariusza. W trakcie tego procesu FIFA zidentyfikowała również liczbę wniosków o bilet, które nie mogły wziąć udziału w losowym losowaniu, na przykład wnioski o bilet dla serii biletowej dla zespołów, które nie są już w stanie zakwalifikować się, a także zgłoszenia biletów, które naruszyły ograniczenia gospodarstw domowych (maks. 4 bilety na maksymalnie 7 meczów).

Z łącznej liczby zgłoszeń większość pochodzi z Rosji, a na podstawie wyników losowania losowego 57 procent biletów zostało przydzielonych rosyjskim fanom. Bilety przydzielone międzynarodowym fanom stanowią 43 procent całkowitej liczby przydzielonych biletów, a amerykańscy, chińscy, niemieccy, brazylijscy, izraelscy, angielscy, fińscy, meksykańscy i francuscy fani plasują się w pierwszej dziesiątce.

W bieżącym okresie sprzedaży, który rozpoczął się 16 listopada o godzinie 00:00 rano i zakończy się 28 listopada, fani będą mogli kupować bilety w czasie rzeczywistym na stronie FIFA.com/ticket z natychmiastowym potwierdzeniem pomyślnego zgłoszenia, zależnie od dostępności . Zaleca się fanom piłki nożnej złożenie zamówienia zaraz po zakończeniu okresu sprzedaży, ponieważ spodziewany jest wysoki popyt, a pozostała ilość zapasów po losowaniu losowanych okresów sprzedaży prawdopodobnie szybko się wyprzeda.

Bilety zakupione podczas fazy sprzedaży 1 i 2 będą dostarczane bezpłatnie fanom w tygodniach poprzedzających turniej, a dostawy planowane są na kwiecień / maj 2018 (mogą ulec zmianie). Bilety można nabyć za pomocą kart płatniczych Visa, oficjalnego partnera ds. Usług płatniczych FIFA lub innych akceptowanych metod płatności. Aby dowiedzieć się więcej o metodach płatności, kliknij tutaj.

"Byliśmy przytłoczeni pozytywną reakcją fanów rosyjskich i międzynarodowych. Ponieważ tylko kilka zespołów wciąż się kwalifikuje, ponownie spodziewamy się dużego popytu po wznowieniu sprzedaży w czwartek. Biorąc pod uwagę tak niezwykłe zainteresowanie Mistrzostw Świata FIFA w 2018 w Rosji od fanów z całego świata, chcielibyśmy jeszcze raz podkreślić, że jedynym oficjalnym, legalnym i jednocześnie przyjaznym dla użytkownika źródłem zakupu biletów jest FIFA.com/ strona z biletami. Fani, którzy kupują bilety z innych źródeł, narażają się na ryzyko przegapienia Pucharu Świata i oczywiście nie chcielibyśmy, aby tak się stało "- mówi Falk Eller, szef sprzedaży biletów FIFA.

Bilety kategorii 4, które są zarezerwowane wyłącznie dla rosyjskich rezydentów, nie będą dostępne w sprzedaży w okresie "kto pierwszy, ten lepszy" ze względu na pełny przydział dostępnych obecnie biletów kategorii 4 w poprzednim okresie sprzedaży.

Specjalne bilety wstępu
FIFA udostępni również specjalny przydział biletów dla osób niepełnosprawnych, osób o ograniczonej sprawności ruchowej i fanów zaklasyfikowanych jako otyłe. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Pełna informacja o sprzedaży biletów na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 jest dostępna na stronie FIFA.com/ticket.

IDENTYFIKATOR FAN
Na prośbę władz rosyjskich wszyscy fani uczestniczący w meczach Mistrzostw Świata FIFA 2018 muszą złożyć wniosek o identyfikator FAN - oficjalny dokument tożsamości wydany fanom. Fani są zachęcani do złożenia wniosku o bezpłatny dokument tak szybko, jak to możliwe, po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem biletu.

Identyfikator FAN i ważny bilet są wymagane, aby kibice mogli wejść na stadiony mistrzostw świata w 2018 FIFA. Posiadanie FAN ID zapewnia fanom dodatkowe świadczenia i usługi świadczone przez kraj przyjmujący, takie jak wizy bezwizowe do Federacji Rosyjskiej, niektóre bezpłatne podróże między miastami w mieście oraz bezpłatne korzystanie z transportu publicznego w dniu meczu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.fan-id.ru.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
5/5
1 głos