BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Grupa B Euro 2024 mecze i terminarz:

Standings provided by Sofascore

 

Grupa B terminarz:

15 czerwca 2024 roku, godzina 18:00; Hiszpania - Chorwacja

15 czerwca 2024 roku, godzina 21:00; Włochy - Albania

19 czerwca 2024 roku, godzina 15:00; Chorwacja - Albania

20 czerwca 2024 roku, godzina 21:00; Hiszpania - Włochy

24 czerwca 2024 roku, godzina 21:00; Albania - Hiszpania

24 czerwca 2024 roku, godzina 21:00; Chorwacja - Włochy

 

Grupa B Euro 2024: Fakty i przewidywania

Godziny meczów zostały podane według czasu środkowoeuropejskiego letniego. Mecze zostaną rozegrane na 6 różnych stadionach, w tym na: Red Bull Arena w Lipsku, Merkur-Spiel Arena w Dusseldorfie, Signal Iduna Parku w Dortmundzie, w Veltins Arena w Gelsenkirchen, w Volksparkstadion w Hamburgu oraz na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

W grupie B spotkają się 3 giganci futbolowi, więc zapowiada się bardzo dużo emocji. Pierwszy mecz w tej grupie odbędzie 15 czerwca, a oko w oko stanie Hiszpania oraz Chorwacja. Drużyny spotkały się na Euro już 3 razy, a dwa z tych spotkaniach zakończyły się wygraną Hiszpanii, jedno należało do Chorwacji.

Kibice ze zniecierpliwieniem czekają na spotkanie Włoch oraz Hiszpanii, które odbędzie się 20 czerwca. Drużyny tych państw spotkały się na Euro już 7 razy, z czego obie drużyny wygrały po 2 razy, a aż 3 razy mecze zakończyły się remisem, więc podczas meczu może się wszystko zdarzyć. Z kolei Chorwacja i Włochy, czyli ostatni mecz tej grupy, spotkały się 5 razy. Mecze aż 4 razy zakończyły się remisem, a jedno spotkanie zakończyły się wygraną Chorwacji. Typerzy obstawiają, że z grupy wyjdzie Hiszpania oraz Chorwacja, o co Chorwaci z pewnością będą walczyć dzielnie, ponieważ bardzo możliwe, że będzie to ostatnia szansa na zdobycie pucharu dla legendy Luki Modrica.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
4/5
1 głos