1400 PLN za dokonanie pierwszego depozytu
Otrzymać

Paweł Wszołek wypożyczony do QPR

1. września, 2016, 6:18

Na najbliższy sezon nowym domem Pawła Wszołka będzie angielski klub Queens Park Rangers – Hellas Werona wypożyczył Polaka do końca sezonu 2016/2017.

Dwunasty zespół poprzedniej edycji rozgrywek Championship (zaplecze Premier League) stanie się na kolejny sezon pracodawcą 24-letniego Wszołka.

Pochodzący z Tczewa pomocnik został wypożyczony na resztę sezonu, a do tego Queens Park Rangers zagwarantowali sobie opcję pierwokupu.

Wszołek spędził ubiegły sezon w szeregach Hellas Werona, gdzie rozegrał łącznie 28 spotkań. Piłkarz został powołany do szerokiej reprezentacji Polski na Euro 2016, jednak wypadł ze składu ze względu na złamanie lewej ręki.

Czuję się świetnie i jestem zdeterminowany, żeby rozpocząć przygodę na zapleczu Premier League.

Paweł Wszołek

Po kontuzji nie ma już jednak śladu, a Wszołek pali się do gry w QPR. Klub stara się o powrót do ekstraklasy, z której spadł po zakończeniu sezonu 2014/15.

„Jestem bardzo podekscytowany perspektywą gry w Anglii. To w końcu ojczyzna futbolu, kibice żyją piłką 24 godziny na dobę.

„QPR to z kolei klub z wielkimi tradycjami, fantastycznymi kibicami i dużymi ambicjami. Chcę tutaj rozwinąć się jako piłkarz i osiągnąć wyższy poziom.

„Po kontuzji nie ma już u mnie śladu. Czuję się świetnie i jestem zdeterminowany, żeby rozpocząć przygodę na zapleczu Premier League” – oświadczył zawodnik.

Wszołek póki co przygotowuje się z reprezentacją Polski do zaplanowanego na 4 września pierwszego meczu kwalifikacji do Pucharu Świata. Rywalem biało-czerwonych będzie Kazachstan.

Stawka na wygranie spotkania wynikiem do zera przez reprezentację Polski wynosi 2.10, a przez reprezentację Kazachstanu 9.50.

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
100% bonus do kwoty 500 PLN!
Otrzymać