Selekcjoner Adam Nawałka nie może już korzystać z pomocy kilku kluczowych zawodników, a do tego grona dołączył Łukasz Piszczek, którego zabraknie w meczu z Armenią.

Biało-czerwoni mają za sobą okupioną ciężkim urazem Arkadiusza Milika wygraną z Duńczykami, a przed nimi jeszcze starcie z Armenią.

Do spotkania Polski z Armenią dojdzie we wtorek o 20:45. Stawka na strzelenie pierwszego gola przez Polaków wynosi 1.12, a przez Ormian 6.50.

Poza Milikiem, trener Adam Nawałka nie będzie mógł wystawić w tym spotkaniu także obrońców Michała Pazdana i Łukasza Piszczka.

Znany z gry w Borussii Dotmund Piszczek nabawił się w trakcie spotkania z Danią lekkiej kontuzji kolana, wobec czego jako ramach ostrożności nie będzie on częścią składu na wtorkowy meczu z kadrą Warużana Sukiasjana.

“Łukasz doznał lekkiego urazu kolana w meczu z Danią i nie będzie w pełni gotowy na mecz z Armenią. Uraz nie jest poważny. Łukasz wraca do klubu na dalszą diagnostykę i leczenie”, głosi komunikat PZPN-u.

Miejsce Piszczka, który pełni w kadrze rolę prawego obrońcy, zajmie najprawdopodobniej Artur Jędrzejczyk.

Spośród wszystkich zespołów grupy E, to reprezentacja Armenii ma jak na razie najgorszy bilans, przegrywając swoje oba dotychczasowe mecze.

Zespół na razie nie zdobył też ani jednego gola. W kadrze nie ma znanego ze swojej skuteczności w Borussii Dorntmund Henricha Mchitarjana, który od tego sezonu reprezentuje barwy Manchester United.