BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Odbierz zakład bez ryzyka za 15 PLN na mecze el. MŚ 2018

9. listopada, 2016, 13:14

Obstawiaj z sercem bez ryzyka na pierwszą rundę eliminacji. Odbierz zakład bez ryzyka za 15 PLN i wesprzyj swoich narodowych bohaterów podczas pierwszej rundy eliminacji do Mistrzostw Świata. Wszystko, co musisz zrobić to odebrać swój zakład bez ryzyka tutaj i wykorzystać go w zakładach do 6 września. Oto Twoja szansa, aby stać się częścią gry, podczas gry Twoja drużyna będzie walczyć o miejsce w Mistrzostwach Świata.

1. Dołącz do zabawy:

Kliknij na „Odbierz swój”, aby odebrać swój zakład bez ryzyka. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo środków na koncie na pokrycie zakładu.

Odbierz swój

2. Obstaw bez ryzyka:

Wybierz dowolne kursy na Mistrzostwa Świata w naszych zakładach do 6 września i zaznacz niebieskie pole na kuponie.

3. Wesprzyj swoją drużynę:

Obstawiaj z sercem , zgarnij wielką wygraną lub otrzymaj zwrot pieniędzy. Nie masz nic do stracenia.

Regulamin:

– Promocja trwa od 31 sierpnia do 6 września, 23:59 CET i mogą z niej skorzystać gracze ze Szwecji, Norwegii, Finlandii, Polski, Islandii, Niemiec i Holandii.
– Aby wziąć udział w promocji musisz się do niej zapisać do 6 września, 23:59 CET.
– Zakład bez ryzyka wynosi 15 PLN i jest ważny raz na jednego klienta/ adres IP/ gospodarstwo domowe.
– Zakład bez ryzyka może zostać wykorzystany na dowolny mecz eliminacji do Mistrzostw Świata przedmeczowy lub na żywo, mobilny lub na komputerze do 6 września, 2016.
– Aby odebrać swój zakład bez ryzyka należy zaznaczyć niebieskie pole na kuponie po wybraniu zdarzeń. Jeśli niebieskie pole nie pojawia się na Twoim kuponie, konieczne może być wylogowanie i ponowne zalogowanie się na konto.
– Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka musisz mieć wystarczająco dużo środków na koncie, aby pokryć jego stawkę. Jeśli Twój zakład bez ryzyka okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki bez dodatkowych warunków obrotu.
– Wygrane netto (wygrane minus stawka) z Twojego zakładu bez ryzyka zostaną wypłacone jako środki bonusowe i muszą zostać obrócone jeden raz z kursem minimalnym 1.50.
– Betsson nie jest w żaden sposób powiązany z zawodami piłkarskimi, związkami lub drużynami, biorącymi w nich udział.
– Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji lub zakończenia tej promocji w jakimkolwiek momencie bez podawania przyczyny.
– Regulamin promocji został sporządzony w języku angielskim. W przypadku nieścisłości między oryginalną, angielską wersją regulaminu, a wersją przetłumaczoną, obowiązuje angielski oryginał.
– Obowiązują ogólne warunki i zasady Betsson.
– Biorąc udział w tej promocji, wyrażasz zgodę na uczestnictwo we wszelkich aktywnościach promocyjnych, które mogą zostać opublikowane na stronach Betsson, blogach, a także serwisach społecznościowych lub innych mediów wybranych przez Betsson.
Betsson.com zastrzega sobie prawo do wykluczenia gracza z Promocji i/lub dokonania zmian w Promocji (w tym – jej zakończenia), jeśli zajdzie podejrzenie, że doszło do złamania jej zasad, lub Betsson dojdzie do wniosku, że nie można prowadzić Promocji w sposób wcześniej zaplanowany.
– W przypadku jakiegokolwiek sporu, dotyczącego tego konkursu, decyzja Betsson w tej kwestii jest ostateczna, a jakiekolwiek orzeczenie Betsson w tej sprawie jest wiążące i nie podlega weryfikacji lub odwołania się przez Ciebie lub osoby trzecie. .
– W przypadku znalezienia dowodu na złożenie przez klienta lub grupę klientów zakładu lub zakładów wielokrotnych, z których w rezultacie otrzymania bonusu, zakładu bez ryzyka, darmowego zakładu lub zakładu z korzystnym kursem, klient gwarantuje zyski niezależnie od wyniku, indywidualnie lub grupowo, wówczas Betsson Group odbierze wszystkie środki bonusowe. Betsson Group może także anulować wszystkie darmowe zakłady i zakłady bez ryzyka lub anulować jakiekolwiek zakłady złożone ze środków uzyskanych w tej promocji.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów