BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Grupa C – przegląd

11. maja, 2018, 16:10

Grupa C wygląda na jedną z najbardziej wyrównanych, z pewnością jeśli chodzi o walkę o dwa czołowe miejsca w grupie.

Wystąpią w niej też jedni z najlepszych piłkarzy na mistrzostwach – walczący o Złotego Buta Antoine Griezmann poprowadzi przepełnioną gwiazdami Francję, natomiast Duńczyk Christian Eriksen chętnie rozświetli swoją gwiazdę na największej scenie międzynarodowego futbolu.

Francja – Trener Didier Deschamps ma do dyspozycji bogactwo talentu, jednak wybranie właściwych gwiazd i stworzenie z nich drużyny pozostaje dla niego trudnym zadaniem.

Kurs na zdobycie wicemistrzostwa przez ofensywnie grającą Francję wynosi 7.50, trójkolorowi wyglądają na mocnych, ale brak defensywy o jakości na najwyższym poziomie może być przyczyną ich zguby w końcówce turnieju.

Australia – Grała 22. mecze kwalifikacyjne aby dostać się do Rosji ale to, czy zagrają więcej niż trzy mecze w finałach, jest sprawą otwartą.

38-letni Tim Cahill odegrał główną rolę w zapewnieniu wyjazdu do Rosji ale w ostatnim czasie rzadko gra pełne 90 minut. Nowo wybrany trener, doświadczony Duńczyk Bert van Marwijk zwróci swoją uwagę na takich piłkarzy jak zawodnik Huddersfield Aaron Mooy w ten sposób próbując napędzić drużynę do walki o fazę pucharową.

Kurs na wyjście Australii z grupy C wynosi 1.14.

Peru – Uzyskując kwalifikację może zaliczyć siebie do szczęśliwców – była bardzo duża szansa że nie zrobiliby tego gdyby Boliwia nie wysłała na boisko nieuprawnionego zawodnika w wygranym 2:0 przez nich meczu, ostatecznie wynik ten zmienił się na 3:0 na korzyść Peru.

Dzięki temu zakończyli na piątym miejscu w Ameryce Południowej, a następnie odprawili w play-offach 2:0 Nową Zelandię. Zagrają na mistrzostwach świata po raz pierwszy od 36 lat. Kurs na wyjście z grupy C przez Peru wynosi 3.25, brak gwiazd i chwiejna obrona mogą kosztować ich bardzo drogo.

Dania – Listopadowe play-offy przeciwko Irlandii powiedziały o Danii bardzo dużo. Tamtej nocy wygrali 5:1 pokazując do czego są zdolni kiedy są w formie.

Swoją wartość potwierdził również gwiazdor drużyny, Eriksen. W meczu strzelił hat-tricka i właściwie wprowadził swoją drużynę do finałów, jego kolejnym celem będzie zrobienie różnicy na najwyższym poziomie. Kurs na wypadnięcie Danii z turnieju na etapie 1/8 finału wynosi 2.62. Duńczycy wyglądają na mocnych w obronie ale odejmując Eriksena, dużo słabiej wyglądają z przodu.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów