BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Grupa F – przegląd

16. maja, 2018, 19:19

Niemcy zdecydowanie przodują w grupie F, podczas gdy Meksyk i Szwecja to zespoły, które najprawdopodobniej będą walczyć o awans z drugiego miejsca.

Niemcy – Dysponują prawdziwą głębią składu, a ich fenomenalną serię 22. wygranych gier z rzędu dopiero niedawno zakończyli Brazylijczycy po tym, jak odnieśli skromne zwycięstwo 1:0.

W Rosji niemiecka reprezentacja broni trofeum wywalczonego przed czterema laty, a na jej korzyść przemawia także ostatni występ w Pucharze Konfederacji.

Nasi zachodni sąsiedzi zdobyli trofeum i to pomimo braku w składzie najważniejszych graczy. Kurs na obronę tytułu MŚ przez Niemców wynosi 5.50.

Meksyk – Jest to najsilniejszy zespół z CONCACAF, którego awans z grupy obstawiany jest po kursie 2.10.

Drużyna będzie liczyła na kolejny pewny awans do fazy pucharowej turnieju. Fani są do tego przyzwyczaili po tym, jak Meksyk meldował się na tym etapie mistrzostw przez ostatnie trzy dekady.

Meksykanie cieszyli się dobrymi rezultatami podczas kwalifikacji, chociaż w porównaniu z najlepszymi ich rekord nadal jest mało imponujący.

Szwecja – W obecnych czasach, gdy nie ma już Zlatana Ibrahimovicia, Szwedzi muszą podjąć bardzo trudny wysiłek zespołowy, aby zaistnieć w Rosji.

W barażach zdołali wyeliminować Włochów, więc mają już odpowiednią pewność siebie, by z powodzeniem mierzyć się z kolejnymi gigantami.

Kluczowe w kontekście wyjścia z grupy może być ich bezpośrednie spotkanie z Meksykiem w ostatniej rundzie gier. Kurs na wygranie meczu wynikiem 1:0 przez Szwecję wynosi 8.50.

Korea Południowa – To drużyna oparta na wielu graczach występujących w rodzimej lidze, co przekłada się na niezbyt wysoką jakość.

Po trudnych zmaganiach w kwalifikacjach i zmianie selekcjonera, wyjście z grupy będzie dla Korei wielkim osiągnięciem.

Jeśli mają tego dokonać, najwyższą formę musi zaprezentować gwiazdo Tottenhamu Heung-min Son. Kurs na awans Korei Płd. do fazy pucharowej turnieju wynosi 3.50.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów