Na mistrzostwach świata 2018 nie ma prawdziwej grupy śmierci, ale grupa D jest tego tak bliska, jak to tylko możliwe.

Argentyna i Chorwacja są drużynami z historią. Ale Nigeria debiutanci z Islandii zakwalifikowały się w imponujący sposób i powinny sprawić problemy pozostałym.

Argentyna – Heroizm Lionela Messiego wprowadził Argentynę na Mundial, jednak ta grupa utalentowanych piłkarzy nie spisała się w kwalifikacjach na miarę oczekiwań – w ostatnim meczu ciągle nie byli pewni awansu.

Mieli problemy ze strzelaniem goli pomimo szerokiej palety utalentowanych atakujących. Kolejne wpadki mogą prowadzić do kłopotów w grupie. Wielki ciężar spoczywa na ramionach Lionela Messiego. Kurs na porażkę Argentyny w finale wynosi 10.00.

[vc_button2 title=”Otwórz konto w Betsson i graj bez ryzyka do 150 PLN” align=”center” color=”sky” size=”lg” link=”url:http%3A%2F%2Fmistrzostwaswiata.pl%2Fgo%2Fbetsson%2F||target:%20_blank|”]

Islandia – Dostanie się Islandii do ćwierćfinału Euro 2016 pokazało jak dobrą drużyną stali się wyspiarze. Zwłaszcza, że nie poprzestali na mistrzostwach, a w udowodnili swoją jakość w imponującej kampanii kwalifikacyjnej do Mundialu. Wygrali swoją grupę wyprzedzając Chorwację, z którą spotkają się ponownie w finałach.

Mają niewiele gwiazd ale silnego ducha drużyny – nie wspominając o ich kibicach – który może sprawić problemy większym rywalom. Kurs na wyjście z grupy przez Islandię wynosi 3.75.

Chorwacja – Niewiele reprezentacji ma lepszych pomocników niż Chorwacja. Luka Modrić z Realu Madryt i Ivan Rakitić z Barcelony są graczami najwyższego kalibru.

Dorzuć piłkarzy takich jak Mario Mandzukić w inne rejony boiska i rośnie pewność, że Chorwacja wyjdzie z grupy, a może nawet powtórzy wynik z 1998 roku, kiedy doszła do półfinału. Kurs na przegraną Chorwatów w półfinale wynosi 11.00.

Nigeria – Pierwszy zespół z Afryki który uzyskał kwalifikację chwali się sporą liczbą piłkarzy mających doświadczenie z angielskiej Premier League. Nigeryjczycy mają nadzieję, że to pomoże im w rozgrywce w silnej grupie.

Obecna i była gwiazda Chelsea, Victor Moses i John Obi Mikel będą ogrywali kluczowe role, jednak brak wysokiej jakości obrońców może okazać się ich zgubą na tym poziomie rozgrywek. Kurs na wyjście Nigerii z grupy wynosi 3.25.

[vc_row][vc_column][vc_cta_button call_text=”ARGENTYNA WYGRA GRUPĘ D?” title=”KLIKNIJ TUTAJ I POSTAW ZAKŁAD” target=”_blank” color=”btn-danger” size=”btn-large” href=”https://mistrzostwaswiata.pl/go/bah/”][/vc_column][/vc_row]