BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Neymar: Jestem najlepszy na świecie

16. czerwca, 2018, 11:01

Najdroższy piłkarz świata twierdzi, że nie ma lepszego piłkarza na ziemi od niego, nie uważa jednak, że jest lepszy od Ronaldo i Messiego.

Neymar przyznaje, że Cristiano Ronaldo i Lionel Messi, którzy zdominowali w ostatnich latach zmagania o Złotą Piłkę, są z innej planety, a on sam jest najlepszym piłkarzem zaraz po nich.

Brazylijczyk, który mierzy w triumf podczas mistrzostw świata 2018 w Rosji nie chce za wszelką cenę walczyć o miano najlepszego, istotne dla niego jest zwycięstwo w turnieju.

„Dwóch, którzy w tej chwili są ponad wszystkimi innymi są Cristiano Ronaldo i Messi. Szczerze mówiąc, na dzień dzisiejszy jestem najlepszym piłkarzem na świecie – ponieważ oni są z innej planety” – żartował Neymar.

„Nie chcę być najlepszym zawodnikiem na świecie, chcę wygrać mistrzostwa świata. Zdobycie trofeum uczyniłoby mnie, moją rodzinę i mój kraj bardzo szczęśliwymi”.

Brazylijczycy udział w mistrzostwach rozpoczną w niedzielę od meczu ze Szwajcarią, a ich kolejnymi grupowymi rywalami będą Kostaryka i Serbia.

Neymar, jako wyróżniający się zawodnik o nieprzeciętnych umiejętnościach, może spodziewać się, że obrońcy drużyn przeciwnych poświęcą mu szczególną uwagę, może też być częściej faulowany.

„Jeśli będą mnie kopać, będę jeszcze więcej dryblował i przeciwnik będzie sfrustrowany. Jeśli będę na granicy, uspokoję się. Nie dam sędziemu szansy na odesłanie mnie do szatni. Poza tym, że jestem starszy, jestem lepiej przygotowany niż cztery lata temu” – powiedział zawodnik.

Kurs na zwycięstwo Brazylii w meczu ze Szwajcarią wynosi 1.40, na strzelenie bramki przez Neymara 1.90, a na zdobycie przez Canarinhos tytułu mistrzowskiego 5.00.

Chcesz obstawić mecz Brazylia – Szwajcaria? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów