Mecz Niemcy – Meksyk, dzisiaj o godzinie 17:00

0
1362

Wszystko wskazuje na to, że Joachim Loew będzie mógł skorzystać ze wszystkich piłkarzy w czasie pierwszego meczu na mistrzostwach świata 2018.

Joachim Loew podjął duże ryzyko zabierając do Rosji Manuela Neuera, który stracił większą część sezonu w Bayernie z powodu kontuzji stopy. Bramkarz po raz pierwszy od września zagrał dopiero w maju.

Mesut Ozil z kolei odniósł kontuzję kolana w przedmundialowym meczu towarzyskim z Austrią. Uraz nie okazał się być poważny i pomocnik pojechał do na mistrzostwa świata 2018.

„Neuer nieustannie robi na mnie duże wrażenie. Przez ostatnie kilka tygodni był bardzo skupiony, bardzo spokojny, ciężko pracował na swój powrót” – powiedział na konferencji prasowej selekcjoner Niemiec.

„Te dwa mecze w których zagrał, z pewnością bardzo mu pomogły. Wyglądał na pewnego siebie zarówno w meczach jak i treningach – to Manuel Neuer jakiego znamy”.

Problemy ze zdrowiem Mesut Ozil miał jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań do mistrzostw świata 2018. Niemiec opuścił ostatnie mecze sezonu w Arsenalu z powodu kontuzji pleców.

„Wszyscy piłkarze są zdrowi. W tym tygodniu Mesut Ozil wziął udział w dwóch dodatkowych sesjach treningowych” – oświadczył trener.

Niemcy, jako obrońcy tytułu, podczas rosyjskiej imprezy celują w trofeum, jeśli im się to uda, będą drugą w historii drużyną która tego dokona. Tylko Brazylia w latach 1958 i 1962 dwukrotnie z rzędu zdobywała tytuł.

Kurs na zwycięstwo Niemiec w niedzielnym meczu z Meksykiem wynosi 1.44, na porażkę w finale 6.50, a na ponowne zdobycie mistrzostwa 5.50.

Chcesz obstawić mecz Niemcy – Meksyk? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.

Postaw 1 000 PLN i wygraj 1 440 PLN

NIEMCY WYGRAJĄ Z MEKSYKIEM?

Kurs 1.44