BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Mats Hummels studzi emocje po meczu

24. czerwca, 2018, 7:32

Mats Hummels nie wpada w hurraoptymizm po ważnym zwycięstwie nad Szwecją. Obrońca wierzy jednak, że sukces może być początkiem zwycięskiej serii.

Reprezentacja Niemiec była na skraju wypadnięcia z turnieju, zostali jednak uratowani przez świetnie wykonany rzut wolny Toniego Kroosa w 95. minucie meczu.

Mats Hummels nie wziął udziału w spotkaniu z powodu kontuzji, jednak liczy na to, że wygrana pozwoli Niemcom uwierzyć w swoje możliwości i ułatwić walkę w kolejnym meczu, mimo wszystko ciągle widzi miejsca, gdzie należy poprawić grę.

„Byliśmy lepsi niż w niedzielę, ale nie tak dobrzy jak musimy być w kolejnych meczach. To będzie inna gra, inny przeciwnik. Przeanalizujemy to. Zobaczymy co musimy zrobić lepiej” – powiedział Hummels.

„Ze strony emocjonalnej, to była bardzo dobra rzecz ponieważ zaczynasz wierzyć, że możesz wyciągnąć z takich meczów naprawdę dużo”.

Hummels postanowił także powiedzieć o tym, dlaczego tak trudno było odnieść zwycięstwo nad Szwecją. Zapowiedział także, że z równym zaangażowaniem wyjdą na boisko przed meczem z Koreą Południową.

„Daliśmy z siebie wszystko. Łatwo jest innym mówić, że łatwo się gra przeciwko Szwecji ale nie jest łatwo, ponieważ oni bardzo dobrze się bronią. Musimy patrzeć na kolejny mecz. Następna jest Korea Południowa i damy z siebie wszystko” – zapowiedział obrońca.

Niemcy zagrają przeciwko drużynie z Azji w środę, 27 czerwca, kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.20, na wyjście z grupy 1.10, a na triumf w całych mistrzostwach 8.00.

Chcesz obstawić mecz Korea Południowa – Niemcy? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów