BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Cristiano Ronaldo wraca do gry

Cristiano Ronaldo
26. października, 2022, 16:16
Cristiano Ronaldo | Fot. PressFocus

Cristiano Ronaldo po odmowie wejścia na boisko i udanie się do szatni przed końcowym gwizdkiem w meczu z Tottenhamem został zawieszony przez Erika Ten Haga i nie był w kadrze z Chelsea. Jutro możemy spodziewać się powrotu Portugalczyka na boisko.

Podczas konferencji prasowej Holender odpowiedział na pytanie odnośnie Cristiano Ronaldo i ich rozmowy, którą mieli oddać. Jak możemy przeczytać na stronie Czerwonych Diabłów trener i zawodnik przedyskutowali wszystko i sytuacja została wyjaśniona. Napastnik znajdzie się w kadrze meczowej na jutrzejsze spotkanie z Sheriffem Tyraspol.

Szkoleniowiec nie chciał odpowiadać na następne pytania związane z Ronaldo. Stwierdził, że sprawa jest zamknięta i chcą się skupić na ważnym spotkaniu w Lidze Europy. Więcej o tej sprawie przeczytasz tutaj.

Sprawdź inne wiadmości z piłki nożnej.

Obie drużyny strzelą bramkę w meczu Manchester United vs Sheriff Tyraspol? Obstawiaj po kursie 2.80

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów