BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Reece James nie poddaje się z walki o mundial

Reece James
30. października, 2022, 6:30
Reece James | Fot. General Sport

Reece James doznał poważnej kontuzji w meczu Ligi Mistrzów z Milanem. Jego powrót do zdrowia przed mundialem w Katarze jest bardzo mały, lecz zawodnik się nie poddaje i stara się, żeby zrobić wszystko co w jego mocy, aby znaleźć się na liście powołanych przez Garetha Southgate’a.

Jak podaje The Sun Anglik stara się jak może, żeby przyśpieszyć regenerację. Chce zrobić wszystko, co w jego mocy, aby szybciej wyzdrowieć i że będzie walczył aż do 10 Listopada. Wtedy Gareth Southgate poda listę zawodników, którzy polecą do Kataru na Mistrzostwa Świata.

Zawodnik jest dopiero 2 tygodnie w rehabilitacji i robi powolne postępy. Mówi, że lekarze Chelsea nie dają mu ani procenta szans na powrót przed mundialem. Kluczowym momentem może okazać się powrót piłkarza do biegania, lecz najpierw skupi się na ćwiczeniach w basenie, które są o wiele bezpieczniejsze.

Wyzdrowienie w tak krótkim czasie z tak poważnej kontuzji jest bardzo trudne do osiągnięcia. Reece James robi wszystko, żeby nie mógł sobie później zarzucić, że nie robił wszystkiego, aby pojechać z kadrą Anglii do Kataru. Więcej o kontuzji obrońcy przeczytacie na naszej stronie.

Grupę Anglików znajdziesz tutaj.

Anglia skończy grupę na 1 miejscu, a na drugim będzie USA? Obstawiaj po kursie 3.00

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów