BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Bartłomiej Drągowski z poważną kontuzją

Bartłomiej Drągowski
14. listopada, 2022, 13:42
Bartłomiej Drągowski | Fot. Piotr Matusewicz

Bartłomiej Drągowski został powołany do 26-osobowej kadry reprezentacji Polski, która poleci do Kataru walczyć w grupie C. Niestety podczas wczorajszego meczu Serie A doznał on koszmarnej kontuzji i jego marzenia o mundialu legły w gruzach.

W 38 minucie w meczu z Hellasem Verona wyszedł poza pole karne i podczas próby wślizgu doznał fatalnie wyglądającej kontuzji. Jak informuje sport.pl polski bramkarz doznał zwichnięcia stawu skokowego i będzie pauzował od 1 do 3 miesięcy. Takie informacje portalowi podał Jacek Jaroszewski, który jest lekarzem reprezentacji Polski.
https://twitter.com/Piotrowicz17/status/1591808771172569088

Rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski informuje, że w miejsce Bartłomieja Drągowskiego pojedzie Kamil Grabara. Przypominamy, że pozostałymi golkiperami są Wojciech Szczęsny i Łukasz Skorupski, a jako bramkarz treningowy Kacper Tobiasz.

Całą 26-osobową kadrę powołanych przez Czesława Michniewicza znajdziesz tutaj

Kurs na wygraną Polski z Argentyną to 5.00.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów