BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Mistrzowie Europy przedstawili skład na Euro 2021

cristiano ronaldo
24. maja, 2021, 5:13

Broniąca mistrzostwa Starego Kontynentu reprezentacja Portugalii zaprezentowała nazwiska 26 piłkarzy mających wziąć udział w Euro 2021. Selcao stawiają na mieszankę doświadczenia z młodością.

Portugalczycy znaleźli się w niezwykle trudnej grupie F mistrzostw Europy, w której zagrają z Węgrami, Niemcami i mistrzami świata, Francuzami. Kurs na obronę przez nich tytułu wynosi 9.00, podczas gdy na zwycięstwo Włochów 12.00, a na Anglię 6.00.

W trudnym zadaniu wyjścia z grupy i marszu w górę turniejowej drabinki ma ich poprowadzić doświadczona czwórka: Cristiano RonaldoPepe, Rui Patricio i Joao Moutinho, którzy łącznie zagrali w kadrze aż 508 razy.

Równowagą dla nich mają być 21-latkowie Joao Felix i Pedro Neto – drugi z nich ma na koncie tylko trzy występy w kadrze – którzy zadebiutują na wielkiej imprezie.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów