Postaw na Polskę w meczu z Rosją po szalonym kursie 35,00!

0
336

Betsson oszalał! Płacą 35 PLN za każdą postawioną złotówkę na zwycięstwo Polaków w dzisiejszym towarzyskim meczu z Rosją. W ramach promocji możesz postawić na zwycięstwo Polski po szalonym kursie 35,00! Z przedstawionej promocji mogą skorzystać jedynie gracze z Polski.

Jak to zrobić? To proste!

1. Otwórz konto w Betsson

2. Postaw na zwycięstwo reprezentacji Polski po szalonym kursie 35,00!

3. Jeżeli postawisz na biało-czerwonych zaledwie 5 PLN, to możesz zyskać w sumie 175 PLN!

Czas trwania promocji: od 29 maja (00:01) do 1 czerwca (20:45), 2021.

Postaw na Polskę po szalonym kursie 35,00!

Warunki:

1. Z przedstawianych powyżej promocji mogą skorzystać jedynie gracze z Polski.

2. Do promocji „Podkręcamy kursy na Polskę” kwalifikują się gracze, którzy zarejestrowali się i dokonali PIERWSZEGO depozytu w okresie od 29.05.2021 00:01 CET do 1.06.2021 20:45 CEST. Gracze spełniający wspomniane warunki mogą postawić na zwycięstwo Polski w meczu z Rosją po kursie 35,00.

4. Podkręcony kurs jest ważny w ofercie przedmeczowej i można z niej skorzystać, wybierając odpowiednią selekcję po otworzeniu szczegółowej oferty meczu.

5. Zdarzenia z sekcji „Podkręcone kursy” mają maksymalny limit stawki 5 PLN. Jeżeli stawka zakładu wybrana przez klienta będzie zbyt mała lub przekroczy dopuszczalny limit użytkownikowi wyświetli się błąd.

6. Jeżeli zakład postawiony za środki klienta okaże się trafiony, wygrana po normalnym kursie zostanie wypłacona w środkach pieniężnych. Normalne kursy pokazane są jako przekreślone na kuponie przy stawianiu zakładu. Np. Jeśli normalny kurs wynosi 1,50, a „podkręcony” 3,00, stawka pomnożona przez różnicę tych kursów (w tym przypadku 1,50) będzie dodatkową wygraną. Dodatkowa wygrana pochodząca ze zwiększonych kursów zostanie wypłacona jako bonus. Środki bonusowe należy obrócić jeden raz w zakładach sportowych po kursie całego kuponu 2,00 w ciągu 14 dni.

7. Klient może zrezygnować z bonusu w każdym momencie. Usunięcie bonusu z konta klienta oznacza, iż klient straci wszystkie pieniądze bonusowe oraz wygrane z nich pochodzące.

8. Każdy oferowany bonus ważny jest tylko jeden raz dla każdego klienta, co oznacza jedno założone konto na ten sam: adres IP, komputer lub urządzenie mobilne, kartę kredytową/płatniczą, konto bankowe, numer telefonu czy gospodarstwo domowe.

9. Obowiązują ogólne Warunki i Zasady Betsson.

Postaw na Polskę