Mecz otwarcia Euro 2021, Turcja – Włochy, już dzisiaj o 21:00

0
584

Kapitan reprezentacji Włoch, Giorgio Chiellini, jest ostrożny przed meczem na inaugurację Euro 2021, spodziewając się dużego zagrożenia ze strony Turcji. Obie drużyny zainaugurują Euro 2021 w dziś wieczorem na Stadio Olimpico w Rzymie. Włosi i Turcy poszukają zwycięskiego rozpoczęcia zmagań w Grupie A.

Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 21:00. Stawka na wygraną Włochów wynosi 1.45, na remis 4.00, a zwycięstwo Turcji obstawiane jest po 8.50.

Przygotowania Włochów zostały zakłócone w czwartek, kiedy wyszła informacja, że ​​pomocnik Romy Lorenzo Pellegrini nie zagra w turnieju.

Włoska federacja poprosiła o pozwolenie na powołanie Gaetano Castrovilliego z Fiorentiny jako jego następcę, ale według Chielliniego – poza urazem Pellegriniego reszta przygotowań była perfekcyjna.

Trener Roberto Mancini przejął drużynę narodową w maju 2018 roku i przekształcił mistrzów Europy z 1968 roku.

Po przegranych kwalifikacjach do Mistrzostw Świata w 2018 Azzurri notują obecnie passę 27. meczów z rzędu bez porażki i są trzy spotkania od wyrównania rekordu z lat 30. XX wieku.

Włosi wydają się być doskonale przygotowani do powrotu do turniejowej rywalizacji. Sam Chiellini przyznał, że jego drużyna po cichu jest pewna swoich szans na zwycięski start, ale twierdzi, że nie bierze niczego za pewnik przed piątkowym pojedynkiem z dobrze znaną mu ekipą turecką.

„Musimy przeżyć ten miesiąc z entuzjazmem i zobaczyć, co się stanie” – powiedział weteran z Juventusu.

„Wszystko idzie dobrze, psychicznie i fizycznie czujemy się gotowi, ale teraz wszystko, co możemy zrobić, to wyjść na boisko i stawić czoła trudnościom z entuzjazmem i pewnością siebie.

„Turcja to bardzo silna drużyna, znamy kilku jej zawodników z Serie A, z innymi też mieliśmy do czynienia wcześniej. Są zdolni do naprawdę niezwykłych występów” – dodał.

Betsson oszalał! Płacą 35 PLN za każdą postawioną złotówkę na zwycięstwo Włoch w meczu otwarcia mistrzostw Europy przeciwko Turcji. W ramach naszej promocji możesz postawić na zwycięstwo Włoch po szalonym kursie 35,00!

Jak zdobyć nagrody:

  • Otwórz konto w Betsson
  • Postaw
    Postaw na zwycięstwo reprezentacji Włoch po szalonym kursie 35,00!
  • Zyskaj
    Jeżeli postawisz na Włochy zaledwie 5 PLN, to możesz zyskać w sumie 175 PLN!

Sprawdź kursy na mecz otwarcia Euro 2021