Mecz Anglia – Chorwacja już dzisiaj o godzinie 15:00

0
322

Środkowy pomocnik reprezentacji Anglii, Mason Mount, wyczekuje na wznowienie rywalizacji z Luką Modriciem na Wembley.

Trzy Lwy chcą dokonać zemsty na mistrzostwa świata z 2018 roku.

 

Kurs na zwycięstwo Anglii w Euro 2021 wynosi 7.00, a na triumf w pierwszym meczu grupy D, przeciwko Chorwacji, 1.53.

Chorwaci złamali serca Anglików podczas rozgrywanego w Rosji turnieju mistrzostw świata 2018, gdy przegrywając 0:1 odrobili straty, a następnie w dogrywce pokonali Trzy Lwy.

Modrić, który był najlepszym piłkarzem turnieju oraz całego sezonu, stanowił klucz do zwycięstwa Chorwatów. Anglicy wprawdzie zrewanżowały się rywalowi w pierwszej edycji Ligi Narodów, ale ból klęski sprzed trzech lat nie został uśmierzony.

Grający na co dzień w Chelsea Mount starł się z Modriciem podczas tegorocznego półfinału Ligi Mistrzów. Po tamtym zwycięstwie Anglik liczy, że raz jeszcze zdoła pokonać lidera Chorwacji i jego kolegów.

„On zawsze był piłkarzem, którego podglądałem. Już w czasie jego gry dla Tottenhamu przyglądałem mu się uważnie” – przyznał Mount.

„Doświadczenie gry przeciwko niemu bardzo pomaga. To zawsze są wielkie mecze, w których chcesz uczestniczyć, to również szansa nauki radzenia sobie z presją i decydującymi chwilami. Te dwa mecze [półfinału LM] były naprawdę ważne dla nas i dały mi ogrom doświadczenia”.

Anglia z Chorwacją na Wembley zagra dzisiaj o godzinie 15:00.

Sprawdź aktualną sytuację w Grupie D oraz terminarz.

Sprawdź kursy na mecz Anglia – Chorwacja