Hiszpania remisuje ze Szwecją, kibice niezadowoleni

0
295

Reprezentacja Hiszpanii została wybuczana przez swoich kibiców po zremisowanym meczu ze Szwecją na otwarcie Euro 2021, a trener Luis Enrique ma nadzieję, że sytuacja ulegnie zmianie podczas starcia z Polską.

Hiszpanie rozczarowali na inaugurację Euro 2021, tracąc punkty w bezbramkowym spotkaniu ze Szwecją. Tym samym liderem Grupy E po 1. kolejce jest Słowacja, która wygrała z Polską 2:1.

Stawka na zajęcie 1. miejsca w Grupie E przez Słowację wynosi 6.00. Kurs na Hiszpanię wynosi 1.40, na Polskę 21.00, a na Szwecję 5.50.

Drużyna Luisa Enrique ustanowiła rekord pod względem posiadania, lecz piłki w bramce nie umieściła. Kilka bardzo dobrych okazji zmarnował Alvaro Morata, ale nie tylko on był pozbawiony formy strzeleckiej.

Drużyna została wygwizdana przez kibiców na stadionie w Sewilli, a szczególnie oberwało się właśnie Moracie.

Enrique wierzy jednak, że jego napastnik miał po prostu pecha. „Słyszałem również oklaski dla Moraty i skupię się na tym” – powiedział Enrique.

„Morata to świetny zawodnik, który bardzo dobrze robi wiele rzeczy. Dziś nie miał szczęścia, ale to jest piłka nożna i takie jest życie.

„Łatwiej jest grać z publicznością, która jest na twoją korzyść, i mam nadzieję, że to się zmieni w kolejnym meczu z Polską” – dodał.

Remis na inaugurację Hiszpanii i porażka Polski mogą oznaczać walkę na śmierć i życie między tymi drużynami, które przystąpią do rywalizacji w sobotę wieczorem – również na stadionie w Sewilli.

Sprawdź aktualną sytuację w Grupie E oraz terminarz.

Sprawdź kursy na mecz Hiszpania – Polska