Kasper Hjulmand rozgoryczony karnym z kapelusza

0
567

Selekcjoner Danii Kasper Hjulmand był zawiedziony po tym, jak Anglia zakończyła marzenie jego drużyny o triumfie na Euro 2021, rozstrzygając półfinałowe starcie po kontrowersyjnym rzucie karnym.

Anglicy środowego wieczoru nie bez problemów pokonali Danię na Wembley, gdzie o triumfie gospodarzy przesądziła bramka z rzutu karnego podczas dogrywki.

Trzy Lwy o tytuł powalczą w niedzielę z Włochami. Kurs na wygraną Anglii w ciągu 90. minut gry wynosi 2.75. Kurs na zwycięstwo Włochów wynosi 2.87, a na remis 3.00.

Jedenastkę wykorzystał Harry Kane, choć niezbędna była dobitka. Anglicy otrzymali rzut karny od sędziego Danny’ego Makkelie, gdy Raheem Sterling upadł po kontakcie Joakima Maehle’a.

Hjulmand twierdzi, że karny został podyktowany zbyt pochopnie i był niezadowolony, że w momencie faulu na boisku znajdowała się druga piłka.

„To był rzut karny, który nie powinien być karnym. To jest coś, co mnie teraz denerwuje. Jesteśmy bardzo rozczarowani” – powiedział.

„Nie możesz rzucić piłki na boiska w momencie, który ma tak duży wpływ na grę. Wiem, że teraz brzmi to dziwnie, ale nie mogę oprzeć się tym odczuciom. Przegrana w ten sposób jest rozczarowująca, ponieważ ci faceci dużo walczyli.

„Czuje gorzki smak, ale musimy to przetrawić, zanim będziemy mogli omówić te uczucia. To gorzki sposób na opuszczenie turnieju.

„Sposób, w jaki przegraliśmy, sprawia, że ​​trudniej jest zrozumieć, dlaczego przegraliśmy. Muszę uważać na to, co mówię. Mamy niesamowitą grupę i zdecydowanie możemy znów zrobić coś wspaniałego” – dodał.

Sprawdź kursy na finał Euro 2021