BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Mason Greenwood ponownie aresztowany

Mason Greenwood
15. października, 2022, 12:34
Mason Greenwood | Fot. PA

21-letni Anglik został aresztowany w styczniu tego roku kiedy jego była dziewczyna oskarżyła go o napaść na tle seksualnym, przemoc oraz grożenie śmiercią. 

Według BBC wychowanek Manchesteru United złamał zasady zwolnienia warunkowego. Lokalna policja potwierdziła zatrzymanie Greenwooda. Media twierdzą, że miał on się kontaktować z byłą partnerką, co naruszałoby wcześniej ustalane zasady.

Do zatrzymania doszło w sobotę 15 października. Policja ma teraz przesłuchiwać młodego Anglika co wynika z oświadczenia policji. Po pierwszym zatrzymaniu Greenwooda na początku 2022 jego klub Manchester United postanowił odsunąć od kadry oraz usunąć wszystko co z nim związane na swojej stronie internetowej oraz sklepie.

Zakończenie tej sprawy będzie miało bardzo duże znaczenie w przyszłości młodego piłkarza. Jest on uznawany za jeden z największych talentów w Anglii, lecz aktualnie z jego wizerunkiem duże marki nie chcą mieć do czynienia czego przykładem jest chociażby zerwanie kontraktu przez firmę Nike.

Interesuje cię mundial? Sprawdź terminarz Mistrzostw Świata 2022.

Arsenal umocni swoją pozycję lidera? Kurs na ich jutrzejszą wygraną z Leeds to 1.55.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów