BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Joachim Lww: Przed Manuelem Neuerem wiele lat gry

29. marca, 2021, 6:46

Uważany przez wielu za najlepszego bramkarza na świecie Manuel Neuer wciąż czuje olbrzymi głód walki o trofea. Selekcjoner reprezentacji Niemiec zapewnia, że golkiper nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Osiągnięcia Manuela Neuera robią wrażenie nawet na najlepszych bramkarzach w historii piłki nożnej. Klubowy kolega Roberta Lewandowskiego w 2014 roku zdobył mistrzostwo świata, ma na koncie również dwa trofea Ligi Mistrzów, osiem mistrzostw Niemiec i wiele innych pucharów i tytułów.

W Bayernie zagrał już 424 mecze, wcześniej 203 razy reprezentował barwy Schalke, a w reprezentacji Niemiec występował 97 razy. Pomimo tak olbrzymiego doświadczenia i 35 lat na karku nie chce mówić „dość”.

W klubie ma grać jeszcze przynajmniej dwa lata, ale zdaniem selekcjonera reprezentacji Niemiec, Joachima Löwa, jego czas się nie kończy i może zagrać nie tylko w zbliżających się mistrzostwach Europy i świata, ale także w kolejnych turniejach.

„W tej chwili jego wytrenowanie imponuje pod każdym względem. Skończył 35 lat i miał niewiarygodną karierę, ale ciągle jest mocno zmotywowany, wciąż ma wielkie cele i jest głodny tytułów. Moim zdaniem pozostanie na tym poziomie przez kilka kolejnych lat” – ocenił Löw.

Neuer zachował czyste konto w pierwszym meczu Die Mannschaft w eliminacjach do mistrzostw świata przeciwko Islandią, a w niedzielę stanie między słupkami w starciu z Rumunią.

Kurs na wygraną Niemców w Bukareszcie wynosi 1.28, na remis 5.75, a na triumf gospodarzy 10.00.

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać