BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Holandia – Austria 2:0, drugie zwycięstwo Oranje

18. czerwca, 2021, 6:31

Frank de Boer ostrzega uczestników Euro 2021 przed swoimi podopiecznymi, którzy z meczu na mecz mają prezentować coraz wyższą formę. Oranje po cichu myślą nawet o mistrzostwie.

Reprezentacja Holandii po zwycięstwie 2:0 nad Austrią zagwarantowała sobie awans do fazy pucharowej mistrzostw, a kurs na jej zwycięstwo w całym turnieju wynosi 13.00.

W czwartek gole dla Oranje zdobywali Memphis Depay oraz Denzel Dumfries. Dla tego drugiego było to już drugie trafienie i zapisanie się na kartach historii holenderskiego futbolu – został drugim po Ruudzie van Nistelrooyu Holendrem, który strzelił gole w dwóch pierwszych swoich występach na Euro.

Gdy w 2004 roku dokonywał tego legendarny Van Nistelrooy, Oranje dotarli do półfinału, gdzie przegrali z Portugalią. Teraz coraz mocniej wierzą w poprawienie tego osiągnięcia.

„Sądzę, że wciąż jest wiele do poprawienia, ale w porównaniu do meczu z Ukrainą poczyniliśmy ogromne postępy w obronie. Dużo lepiej graliśmy piłką i ogólnie zagraliśmy świetnie, co daje mnóstwo pewności siebie przed kolejnymi meczami, choć szczyt formy nie może nadejść zbyt szybko” – skomentował selekcjoner De Boer.

„Nie chcę teraz mówić o faworytach całego turnieju. Cały czas musimy dawać z siebie wszystko, ale wiem, że będąc w dobrej formie możemy pokonać absolutnie każdego”.

Holendrzy ostatni mecz fazy grupowej zagrają z Macedonią Północną w poniedziałek, 21 czerwca, ale myślami już wybiegają do fazy pucharowej, gdzie ich rywalem będzie jedna z czterech najlepszych drużyn z trzecich miejsc.

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać