Mecz Portugalia – Francja już dzisiaj o godzinie 21:00

0
296

Napastnik Olivier Giroud przed ostatnim meczem grupowym z Portugalią wyraził gotowość do zaoferowania atakującej różnorodności w składzie reprezentacji Francji.

 

W powtórce finału sprzed pięciu lat, Francja zmierzy się z Portugalią w ramach 3. kolejki grupy F, podczas gdy w równolegle odbywającym się spotkaniu Niemcy zagrają z Węgrami.

Kurs na wygraną Francji w meczu zaplanowanym na godzinę  wynosi 2.15. Stawka na remis wynosi 3.10, a na zwycięstwo Portugalii 3.10.

Les Bleus odniósł ważne zwycięstwo w grupie F przeciwko Niemcom na Allianz Arena, kiedy to samobójczy gol Matsa Hummelsa okazał się decydujący.

Jednak w sobotę tylko zremisowali z Węgrami 1:1 po tym, jak gwiazdorska ofensywa Francji miała trudności z przełamaniem zdyscyplinowanych Madziarów.

Giroud zagrał z ławki, wchodząc na murawę w 76. minucie i odnotowując swój 109. występ dla kadry, ale nie mógł pomógł drużynie i strzelić zwycięskiego gola.

Pomimo niepowodzenia w meczu z Węgrami, Francja jest liderem grupy F i utrzyma czołową pozycję, jeśli w środę pokona Portugalię w Budapeszcie.

Giroud prawdopodobnie znów rozpocznie mecz na ławce, jednak 34-latek z Chelsea mówi, że będzie gotowy do działania, jeśli zostanie wezwany, i wierzy, że w razie co może wprowadzić Plan B.

„Drużyna Francji ma dość niesamowitą siłę uderzeniową, ale mam kartę do gry, ponieważ nie ma innych graczy z moim profilem” – powiedział.

„Jestem tu, aby odpowiedzieć i przynieść to, czego chcę. Wiem, jak to zrobić z tym zespołem” – dodał napastnik The Blues.

1/8 Finału Euro 2021 – sprawdź terminarz

Sprawdź kursy na mecz Portugalia – Francja